• Regulamin

Little Boss

§ 1

Sklep Internetowy littleboss.pl , którego właścicielem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Little Boss Tomasz Smyk , z siedzibą pod adresem Międzyborska 78/29 04-010 Warszawa , NIP: 1133015403 , REGON: 386275960 , wpisaną do CEIDG.

§ 2

Sklep Internetowy littleboss.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu. Zamówienia można składać w każdej chwili (7dni w tygodniu, 24h na dobę). Zamówienia realizowane są w dni robocze. Czas realizacji zamówienia od momentu dokonania zakupy wynosi od 1 do 5 dni roboczych. Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową, nie ma możliwości odbioru osobistego. 

§ 3

Płatności za zakupione towary można dokonywać na nr konta bankowego: mBank  16 1140 2004 0000 3902 8007 9568 lub za pośrednictwem szybkich płatności online Sky-Pay. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. 

banner_1215x200B.png

§ 4

Sklep internetowy littleboss.pl posiada certyfikat SSL. Oznacza to, że zakupy dokonywane u nas są bezpieczne.

certyf.png

§ 5

Zakupione towary wysyłamy kurierem DPD, koszt przesyłki płatnej z góry to 12zł, przesyłki płatnej przy odbiorze 18zł. Opłatę za dostawę pokrywa Kupujący. Opłata ta może być przerzucona na sklep littleboss.pl jeżeli wartość zamówionych produktów przekroczy określoną kwotę.

§ 6

Dokonywanie zakupów za pośrednictwem littleboss.pl wymaga akceptacji plików cookies. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu. Koszty przesyłki są pokrywane przez Nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je sklep littleboss.pl , opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na sklep littleboss.pl. Wysyłka dokonywana jest za pomocą firmy kurierskiej DPD.

§ 7

Klient ma prawo do zwrotu zamówionego towaru w ciagu 14 dni od momentu otrzymania paczki, bez podania przyczyny. Za zwrócony towar firma Little Boss zwraca pieniądze w ciągu 14 dni na konto Klienta, z którego zostało opłacone zamówienie. Do zwracanego towaru Klient dołącza wypełniony formularz zwrotu (dostępny pod linkiem potwierdzającym zamówienie). Sklep Internetowy littleboss.pl zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów/dokonywania wymian ubrań, które nie posiadają oryginalnych etykiet lub posiadają jakiekolwiek znamiona użytkowania. Firma Little Boss nie zwraca kosztów poniesionych przez kupującego przy odesłaniu towaru w celu wymiany/zwrotu.

§ 8

Dane Klientów naszego sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane sa wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.

§ 9

Korzystanie ze strony internetowej littleboss.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych)

§ 10

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności: Kodeksu cywilnego; ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną; ustawy o prawach konsumenta, ustawy o ochronie danych osobowych.